مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / کابل ابزار دقیق – خرید و فروش انواع کابل ابزاردقیق با مشاوره رایگان

کابل ابزار دقیق – خرید و فروش انواع کابل ابزاردقیق با مشاوره رایگان

کابل ابزار دقیق - خرید و فروش انواع کابل ابزاردقیق از شرکتهای معتبربا کیفیت بالا

کابل ابزار دقیق چیست؟

کابل برق انواع مختلفی دارد، یکی از انواع کابل برق کابل ابزار می باشد. اگر بخواهیم مفصل راجع به کابل ابزار دقیق صحبت کنیم ابتدا باید درباره ابزار دقیق بدانیم. در صنعت وسیله هایی هستند که وظیفه دریافت و انتقال سیگنال را انجام می دهند به طوری که هوش انسان توقع دارد به این و سایل ابزار دقیق می گویند.

ابزار دقیق وظیفه دارد راهی هموار برای رفت و آمد سیگنال محیا کند. میزان حساسیت و تاثیر گذاری ابزار دقیق قطعا قابل تنظیم است نسبت به نوع استفاده و شرایط محیطی آن. حال که اطلاعات کلی درباره ابزاردقیق پیدا کریدید می توانیم راجع به اینکه کابل آن چیست و چه کاربردی دارد راحت تر صحبت کنیم.

کابل ابزار دقیق برای دریافت و انتقال داده ها مورد استفاده قرار می گیرد. این کابل ها شباهت بسیار زیادی با کابل های کنترل دارند تا جایی که اکثرا این دو کابل را یکی می دانند در صورتی که این طور نیست و تفاوت های جزیی وجود دارد یکی از این تفاوت ها این است که کابل ابزار دقیق برای فرکانس های بالا استفاده می شوند و کابل کنترل برای فرکانس های پایین.

این کابل ها در انواع مختلفی تهیه و تولید می شوند که عبارت اند از کابل ابزار دقیق شیلد دار، کابل ابزاردقیق بدون شیلد نهایی، کابل ابزار دقیق چند رشته ای و چند زوجی با عایق و روکش PVC یا با عایق PE و روکش PVC به صورت آرمور دارد یا بدون آرمور. هما طور که از اسم این کابل مشخص است این کابل برای بالا رفتن دقت عملکرد و کنترل به کار می رود.

مشخصه فنی کابل ابزاربدون زره

ساختارلایه :
Cu / PVC / ISCR / OSCR /PVC
Cu / PE / ISCR / OSCR / PVC

جنس و کلاس هادی :
مس آنیل شده کلاس ۵ ( افشان ) ۰٫۵ میلی متر مربع و ۰٫۷۵ میلی متر مربع و کلاس ۲ تابیده شده برای سطح مقطع ۱ میلی متر مربع مطابق استاندارد BS 6360 یا ISIRI 3084

جنس عایق :
آمیزه نوع PVC نوع Tl1 ( مطابق استاندارد BS 6746 )

شناسایی عایق :
به صورت رشته های شماره دار یا رنگ بندی شده

شیلد زوج ها :
در صورت درخواست مشتری می توان یک لایه نوار پلی استر روی زوج ها پیچیده و پس از قرار دادن یک رشته سیم تخلیه قلع اندود در کنار آن، کل این مجموعه را در پوششی از فویل آلومینیوم قرار داد
برای کار هایی که شیلد نهایی هستند یک لایه نوار پلی استر به همراه سیم تخلیه قلع اندود و فویل آلومینیوم روی کل مجموعه قرار می گیرد

روکش میانی :
برای نوع ۲ (کابل هایی با مفتول آرمور ) یک روکش میانی اکسترود شده از جنس آمیزه PVC مشکی نوع TM1 مطابق استاندارد BS 6746 بر روی نوار پلی استر و شیلد نهایی قرار می گیرد

خرید کابل ابزار دقیق

برای آن که مشتریان ما در خرید کابل ابزار دقیق از یک روند و فرآیند پیچیده به دور باشند، به طرحها و روشهای متفاوت عرضه و فروش اندیشیده ایم. شیوه ای که هم اکنون برای سفارش و خرید کابل ابزار دقیق پیش روی شما مشتری ارجمند است، یکی از ساده ترین روشهای خرید به شمار می آید.

شناسایی کابل ابزار دقیق مطابق استاندارد :

  • سیگنالهای عبور کننده از کابل ابزار دقیق به نویزها بسیار حساس هستند؛ پس وجود اسکرین یا شیلد در این کابلها ضروریست.
  • برای کاهش اثر همشنوایی معمولا کابل ابزار دقیق به صورت زوجی طراحی و تولید می شود. طول تاب زوج رشته ها باید مطابق استانداردها باشد.
  • شیلد زوجی یا کلی بودن کابل ابزار دقیق معمولا بر اساس کاربرد کابل و آنالوگ یا دیجیتال بودن تجهیزات متصل به آن انتخاب می گردد.
  • سنتر بودن هادی در همه کابلها یک نکته مهم است؛ در کابل ابزار دقیق خیلی مهم تر!
  • جنس و ضخامت عایق و روکش این کابلها هم در طول عمر و هم در نحوه عملکرد آنها موثر هستند.
  • سیم ارت تخلیه هم یک جزء ثابت در کابلهای کنترل و ابزار دقیق است.

دپارتمان فروش آماده دریافت سفارشهای شما برای انواع کابل ابزار دقیق است. با برقراری یک تماس تلفنی یا اینترنتی اندک فاصله میان شما و ما نیز برداشته می شود.

خرید کابل ابزار دقیق با مشاوره رایگان

BS 6360 
BS 6746 
IEC60227
 IEC60331 
IEC60502-1 
IEC60840
 آمیزه نوع PVC
 خرید اینترنتی انواع سیم و کابل
 خرید و فروش کابل ابزار -دقیق
 فروش کابل ابزار-دقیق زره دار
 فویل آلومینیوم
 کابل ابزار- دقیق 
کاربرد کابل ابزار- دقیق
 مس آنیل
نوار پلی استر

جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرومشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت سیم و کابل در بازار –

بزرگترین شرکت سیم و کابل ایران که انواع سیم و کابل باکیفیت بالایی به بازار عرضه می کنندو ازجمله بهترین برند سیم و کابل ایرانی موجود در لیست کارخانه های سیم و کابل ایران می باشد ،