مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / قیمت کابل خودنگهدار- خرید کابل خودنگهدار

قیمت کابل خودنگهدار- خرید کابل خودنگهدار

قیمت کابل خودنگهدار ABC

قیمت کابل خودنگهدار یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی پارامتر خرید کابل می باشد و هم چنین از مزایای این کابل‌ها، ارزان بودن آن‌ها نسبت به کابل‌های مسی است. این کابل‌ها با توجه به مقرون به صرفه بودن، برای کارخانجات و صنایعی که نیاز به برق فشار ضعیف، متوسط و قوی دارند، بسیار کارآمد و مفید هستند. این کابل‌ها در کارخانجات داخلی با کیفیت خوب و مطلوب و قیمت کابل خودنگهدار مناسب تولید می‌شوند.

فروش کابل خودنگهدار فشار ضعیف
قیمت روز کابل خودنگهدار۶ سیمه فشار ضعیف
فروش کابل خودنگهدار ۵ رشته فشار ضعیف
عرضه کابل خودنگهدار۲و۳ رشته

در صنایعی که نیاز به شبکه‌های هوایی توزیع برق دارند، لازم به نظر می‌رسد. کابل‌های خودنگهدار چند سالی است که در صنایع مختلف در کشور ما نقش خود را پیدا کرده‌اند. با توجه به مزایایی که این کابل‌ها دارند، استفاده از آن‌ها با استقبال صنایع بسیاری مواجه شده است.

فروش ویژه کابل‌های خودنگهدار

همان طور که پیشتر اشاره شد آشنایی با کابل‌های خودنگهدار و اجزای آن پیش از خرید کابل ، به خریدار امکان گزینش بهترین محصول و قیمت کابل خودنگهدار را ارائه می‌دهد. هم چنین خرید از تولیدکننده‌های برتر می‌تواند به خریدار، حق انتخاب میان انواع متنوع محصولات با کیفیت را ارائه نماید.

مرکز فروش کابل خودنگهدار – فروش ویژه کابل خودنگهدار
فروش کابل خودنگهدار ۶ رشته فشار ضعیف
مرکزپخش عمده کابل برق مسی – کابل خودنگهدار آلومینیومی
فروش کابل خودنگهدار فشار متوسط ۲۰ کیلوولت
کابل خودنگهدار فشار ضعیف – قیمت -کابل خودنگهدار
مشخصه فنی کابل خودنگهدار فشارضعیف
قیمت روز کابل خودنگهدار

با توجه به تعداد رشته‌هایی که در آن‌ها استفاده می‌شود، به انواع مختلفی تکه رشته‌ای، دو رشته‌ای، پنج رشته‌ای و شش رشته‌ای تقسیم می‌شوند که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند.

توجه به مشخصات فنی در زمان خرید کابل‌های خودنگهدار

در زمان خرید کابل خودنگهدار ABC باید به مشخصات ظاهری و فنی آن توجه شود. مواد رسانای به کار رفته در این کابل‌ها از جنس آلومینیوم و به شکل رشته‌ای به هم تابیده و دایره‌ای به هم فشرده است. جنس عایق کابل نیز پلی اتیلن کراس لینک با تراکم بالا و سیاه رنگ است که در برابر موقعیت‌های مختلف آب و هوایی، مقاوم است. برای تشخیص فازها در این نوع کابل‌ها، کافی است به برجستگی‌های مشخص در آن‌ها توجه شود که به طور معمول در تعداد دو، سه و چهار عدد هستند.

خرید کابل خودنگهدار
فروش ویژه کابل خودنگهدار آلومینیم
قیمت -کابل آلومینیومی
بزرگترین مرکز فروش کابلهای آلومینیومی با قیمت ویژه

برای این که بتوان کابل‌های خودنگهدار را روی یک پایه نصب کرد، به سیم نگهدارنده‌ای از جنس آلیاژ آلومینیوم نیاز است. اگر اتصال در میله یا سیم اصلی پیش از کشیدن نهایی صورت گرفته باشد، استفاده از اتصال در نگهدارنده مجاز است. سیم‌های نگهدارنده نیز به شکل دایره‌ای به هم فشرده یا رشته‌ای به هم تابیده هستند. نگهدارنده در نقش نول نیز کاربرد دارد. برای این که سیم نگهدارنده از بقیه کابل‌ها قابل شناسایی باشد، آن را با یک برآمدگی مقاوم طولی کاملاً واضح مشخص می‌کنند.

مزایای استفاده از کابلهای خودنگهدار

خرید کابل خودنگهدار ABC به دلیل افزایش کاربرد آن و قیمت کابل خودنگهدار ، بیش از گذشته شده است. از این کابل‌ها در شبکه‌های هوایی برق استفاده می‌شود تا از حوادث و اتفاقات ناشی از لخت بودن سیم‌های رسانا پیشگیری شود. همچنین، زمانی که نتوان حریم خطوط برق و سایر نقاط فنی و ایمنی برق را رعایت کرد، نیاز به این کابل‌ها احساس می‌شود؛ به عنوان مثال، در قسمت‌هایی که صنایع مجبور به عبور به سیم‌های برق از جاهای باریک و کم عرض یا از میان ردیف درختان هستند.

به طور کلی، کابل‌های خودنگهدار برای تأمین و توزیع برق در خطوط هوایی با بازده بالا و هزینه کم استفاده می‌شوند. این کابل‌ها به شکل دائم و موقتی، قابل استفاده هستند. برای نصب این نوع کابل‌ها به زمان زیادی نیاز نیست و ضمن داشتن ایمنی بالا، به سادگی انجام می‌شود. در مکان‌هایی که نیاز است تا بافت زیست محیطی منطقه کمترین تغییر را داشته باشد و کمترین تخریب در آن صورت گیرد، استفاده از این کابل‌ها، راه حل مناسبی به شمار می‌رود.

خرید کابل خودنگهدار

خرید کابل خودنگهدار در زمان ایجاد تغییرات در شبکه‌های توزیع برق و یا توسعه بخشیدن به آن‌ها، از لحاظ قیمت کابل خودنگهدار مقرون به صرفه است. نیاز است برای خطوط ورودی و خروجی به پست ترانسفورماتورها و ایستگاه‌ها از این نوع کابل‌ها استفاده شود. این کابل‌ها وزن کمی دارند و نصب آن‌ها در شبکه‌های هوایی برق با ولتاژهای ماکزیمم ۱۲ و ۲۴ و ۳۶ کیلووات، نتایج خوبی را در پی خواهد داشت.

مرکز فروش کابل خودنگهدار فشار ضعیف
کابل خودنگهدارفشار ضعیف(نول و مسنجرآلیاژ آلومینیومی)
توزیع وفروش هادیهای آلومینیوم آلیاژی

توجه به مشخصات فنی در زمان خرید کابل خودنگهدار

دو سطح ولتاژ فشار ضعیف و متوسط در طراحی خطوط با کابل‌های خودنگهدار مد نظر هستند. این طراحی برای سطح مقطع‌هایی با اندازه ۱۲۰ × ۳ میلی متر مربع به اضافه عدد ۶۵ برای فشار متوسط و سطح مقطع‌هایی با اندازه ۹۵ × ۳ میلی متر مربع به اضافه دو عدد ۷۰ و ۲۵ برای فشار ضعیف هستند. سیم نگهدارنده برای فشار ضعیف ۷۰ و برای فشار متوسط ۶۵ محاسبه شده است.

راهنمایی خرید کابل خودنگهدار ABC

قیمت کابل خودنگهدار

برای خرید کابل خودنگهدار ABC با کد شناسایی ABC با سطح ولتاژ ۱/۰٫۶ کیلووات بر طبق استاندارد ۷۸۷۰ BS و الزامات توانیر می باشد ، این کابل در انواع مختلف دو رشته‌ای، پنج رشته‌ای و شش رشته‌ای تولید می‌شوند. کابل‌های دو رشته‌ای یک فاز و یک نول از جنس آلومینیوم دارند.

معمولا فروش کابل‌های پنج رشته‌ای دارای سه فاز و یک روشنایی از جنس آلومینیوم و یک نول از جنس آلیاژ آلومینیوم تقویت شده با فولاد AAAC هستند. کابل‌های شش رشته‌ای نیز دارای سه فاز، یک نول، یک روشنایی از جنس آلومینیوم و یک نگهدارنده از جنس فولاد گالوانیزه هستند. این کابل‌ها با این مشخصات، در خطوط توزیع برق کاربرد دارند.

ازدیگر کابل‌های پر مصرف خودنگهدار تولید شده با کد شناسایی ACSR رسانای هوایی با سطح ولتاژ ۲۰ کیلووات و بر طبق استاندارد ۲۱۵ BS و الزامات توانیر در دو نوع روکش دار و بدون روکش است که در شبکه‌های فشار قوی از آن‌ها استفاده می‌شود.

نوع دیگری نیز ازکابل با سطح ولتاژ ۱/۰٫۶ کیلووات بر طبق استاندارد ۱-۳۵۶۹ ISIRI در سطح مقطع ۱۰ تا ۱۰۰۰ میلی متر مربع در دو نوع تک رشته‌ای و چهار رشته‌ای است که بیشترین فروش را دارد وبا کد NAYY شناخته می‌شود. این کابل در خطوط توزیع فشار ضعیف در ساختمان‌های تجاری و صنعتی کاربرد دارد و باید در بیرون از ساختمان و در جایی نصب شود که امکان وارد شدن ضربان مکانیکی به آن وجود نداشته باشد.

تفاوت قیمت کابل خودنگهدار ABC با کابل مسی

آلومینیوم فقط در کابل‌های خودنگهدار ABC و فاصله‌دار کاربرد دارد و در تولید کابل افشان و ساختمانی از آن‌ها استفاده نمی‌شود. همچنین سطح مقطع این کابل‌ها برای عبور یک توان ثابت، باید از مس بیشتر باشد.

وقتی صحبت از کابل خودنگهدار و کابل مسی و هدایت جریان برق به میان می‌آید، مهم‌ترین مسئله میزان مقاومت الکتریکی است. توجه داشته باشید که مقاومت کمتر، مطلوب‌تر است. کابل مسی برای هدایت جریان برق گزینه بسیار مناسبی است، اما با توجه به گران شدن آن، استفاده از آن دیگر صرفه اقتصادی ندارد. به همین دلیل، آلومینیوم جایگزین آن شده است؛ فلزی که مقاومت الکتریکی آن از مس بیشتر و قیمتش یک سوم مس است.

در صورتی که ظرفیت آمپری و افت ولتاژ محاسبه شده و اندازه کابل مناسب باشد، خرید کابل خودنگهدار از جنس آلومینیوم، تفاوتی با مس ایجاد نخواهد کرد؛ همچنین وزن آلومینیوم هم از مس کمتر است.

لازم به ذکر است که برای دریافت لیست قیمت کابل خودنگهدار میتوانید با واحد فروش قبل از خرید مشاوره وسپس لیست قیمت را ازشماره های داده شده در این صفحه دریافت نمایید
جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرومشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کابل مخابراتی با قیمت مناسب -لیست قیمت کابل مخابراتی | فروش عمده کابل مخابراتی

خرید کابل مخابراتی با قیمت مناسب -لیست قیمت کابل مخابراتی | فروش عمده کابل مخابراتی

خرید کابل مخابراتی با قیمت مناسب و سطح کیفی مثال زدنی و رعایت استانداردهای تعریف شده از طریق شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM امکان پذیر است.