مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / قیمت کابل آلومینیومی / بزرگترین مرکز فروش کابلهای آلومینیومی با قیمت ویژه

قیمت کابل آلومینیومی / بزرگترین مرکز فروش کابلهای آلومینیومی با قیمت ویژه

قیمت کابل آلومینیومی / بزرگترین مرکز فروش کابلهای آلومینیومی با قیمت ویژه

قیمت کابل آلومینیومی

قیمت کابل آلومینیومی مهم ترین دلیل استقبال از خرید آنهاست. انواع کابل آلومینیومی زمینی فشار ضعیف و فشار متوسط و کابلهای خودنگهدار آلومینیومی را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهیم.

کابلهای آلومینیومی به سبب تفاوتهایی که در ساختارشان دارند، قیمتهای یکسانی نخواهد داشت. در اصل همین باعث می شود که وقتی از قیمت کابل آلومینیومی- صحبت می کنیم حتما به انواع آن اشاره داشته باشیم.

 • کابل آلومینیومی زمینی فشار ضعیف (۶۰۰/۱۰۰۰ ولت)
 • کابل آلومینیومی هوایی خودنگهدار فشار ضعیف (۰٫۶/۱ کیلوولت)
 • کابل آلومینیومی زمینی فشار متوسط
 • کابل خودنگهدار فشار متوسط

قیمت کابل آلومینیومی جذاب ترین ویژگی این کابل است. قیمت کابل آلومینیومی مشابه همتای مسی آنها، بر پایه واحد طول (متر) تعیین و اعلام می شود. بدیهی است کابلی با سایز بالاتر قیمت بیشتری خواهد داشت و کابلهای فشار ضعیف ارزانتر از نوع فشار متوسط هستند.


با توجه به نوساناتی که در قیمت این محصولات وجود دارد و به منظور تناسب بخشی میان کمیت سفارش و قیمت؛ پیشنهاد می کنیم برای اطلاع دقیق از قیمتهای انواع کابل آلومینیومی و تخفیف ها با دپارتمان فروش در ارتباط باشید.

قیمت کابل ۳۵+۷۰*۳ فشار ضعیف مسی و آلومینیومی

کابل برق زمینی ۳۵+۷۰×۳ در سه گزینه رایج زیر قابل عرضه می باشد :

 • کابل زمینی مسی مفتولی
 • کابل مسی زمینی افشان
 • کابل آلومینیومی زمینی

قیمت کابل برق هم می تواند تا حدی بیانگر کیفیت ساخت آن باشد و هم عاملی در تصمیم گیری مشتریان برای خرید خواهد بود. تلاش ما این است که با رصد روزانه شرایط تولید و عرضه و با نظر به نرخهای مس و آلومینیوم، مناسب ترین پیشنهاد را برای قیمت کابل ۳۵+۷۰*۳ به مشتریانمان ارائه نماییم. اطلاعات تکمیلی را از دپارتمان فروش بپرسید.

قیمت کابل آلومینیومی استاندارد

قیمت کابل آلومینیومی می تواند علاوه بر شاخصه ای در تصمیم گیری برای خرید، نشانه هایی از کیفیت ساخت کابل را به همراه داشته باشد. استاندارد بودن کابل های برق یک الزام فنی و ایمنی است و تفاوتی از این منظر میان کابلهای مسی و آلومینیومی وجود ندارد. البته این موضوع رابطه جالبی با قیمت کابل هم خواهد داشت.

قیمت می تواند نشانگری مناسب برای سطح مرغوبیت یک محصول هم به شمار آید. هر چند قیمت در این مورد معیار دقیقی نیست؛ اما معمولا نکات فراوانی را بیان می کند. امروز در بازار و مراکز عرضه کابل آلومینیومی و دیگر کابلهای برق شاهد تفاوت قیمت گاه شدیدی هستیم. طبیعی است این تفاوت موجب سردرگمی مشتریان و خریداران کابل گردد.

البته نمی توانیم به مشتریانمان بگوییم که بهترین قیمت کابل آلومینیومی الزاما گران ترین آنهاست؛ اما می توانیم یک نقطه بهینه از حیث قیمت و مرغوبیت برای آنها ترسیم نماییم.
با توجه به حجم گسترده کاری مجموعه در زمینه تامین انواع کابل آلومینیومی و حساسیتی که نسبت به استاندارد بودن محصولات عرضه شده وجود دارد؛ پیشنهاد قیمت مناسب و ارائه کابل مرغوب به طور همزمان، رویداد دور از ذهنی نیست و نخواهد بود

قیمت کابل برق ۳ فاز آلومینیومی و مسی

می توان با مقایسه قیمت کابل برق ۳ فاز آلومینیومی و مسی و در نظر گرفتن پارامترهای فنی هر پروژه، بهترین گزینه جهت قیمت کابل آلومینیومی را انتخاب نمود. برای رسیدن به این انتخاب در کنار شماییم.
غالب تجهیزات، دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی سه فاز هستند. مجتمع های مسکونی، آموزشی، تجاری، اداری و رفاهی نیز توسط کابلهای سه فاز تغذیه می شوند. از طرفی در اکثر این کاربریها مصرف کننده های تکفاز هم وجود دارند. به همین دلیل است که کابلهای چهار رشته سهم بیشتر سفارشهای مربوط به کابل برق ۳ فاز را به خود اختصاص داده اند.

با هدف پیشنهاد قیمت به تناسب خواست مشتری و کمیت سفارش، متقاضیان همه انواع کابل برق، به ویژه کابل ۳ فاز مسی و آلومینیومی می توانند به آسانی و از مسیر برقراری ارتباط با واحد فروش از قیمتها اطلاع یافته و برای خرید بهتر تصمیم بگیرند

قیمت کابل برق ۱۸۵ مسی و آلومینیومی

کابل برق ۱۸۵ در رده ولتاژی فشار ضعیف به شکل تک رشته ۱۸۵×۱ و سه و نیم رشته ۹۵+۱۸۵×۳ با هادی مس افشان و مفتولی و هادی آلومینیومی عرضه می شود که قیمت آن با توجه به همین نکات تعیین و اعلام می گردد.
هر کابل برق با توجه به جنس و سایز هادی و جنس عایق به کار رفته در آن و نیز ویژگی های محل نصب، یک ظرفیت آمپری مشخصی خواهد داشت. بر این اساس است که کابل مناسب انتخاب و مورد استفاده قرار می گیرد. کابل برق ۱۸۵ کابلیست که دارای یک یا چند رشته هادی به سطح مقطع ۱۸۵ میلیمتر مربع است.

همان طور که دراین متن اشاره شد، کابل برق ۱۸۵ از نظر هادی و عایق و تعداد رشته ها دارای تنوع است. در جدول زیر مهم ترین مشخصات ساختاری نمونه های مختلف این کابل را مشاهده می فرمایید.

همان طور که مشاهده کردید، کابل برق ۱۸۵ در چند نوع و سایز تولید شده و به فروش می رسد. همین تنوع ساختاری بر قیمت کابل هم اثر می گذارد. مثلا استفاده از هادی آلومینیومی موجب کاهش قیمت کابل آلومینیومی می شود و یا به کارگیری عایق XLPE تا حدودی بر قیمت تمام شده قیمت کابل آلومینیومی می افزاید.
ما اینجا هستیم تا پبشنهادهای مناسبی را برای نوع و قیمت کابل برق ۱۸۵ تقدیم مشتریانمان کنیم.

لیست قیمت کابل آلومینیومی (single core)

قیمت کابل آلومینیومی single core یا تک رشته با توجه به نوع و رده کابل به صورت تکی یا لیست کامل در اختیار خریداران گرامی قرار می گیرد.
کابل قدرت آلومینیومی چه در سطح فشار ضعیف و چه در محدوده فشار متوسط به صورت Single Core هم تولید می شود. کابل تک رشته کابلی است که تنها دارای یک رساناست و مسیری یکتا برای عبور جریان در ساختار آن وجود دارد. با کنار هم قرار دادن دو یا چند کابل آلومینیومی Single Core می توان از آنها در شبکه های متنوع تکفاز و سه فاز استفاده نمود.

سایزهای کابل آلومینیومی تک رشته

 • ۳۵*۱
 • ۵۰*۱
 • ۷۰*۱
 • ۹۵*۱
 • ۱۲۰*۱
 • ۱۵۰*۱
 • ۱۸۵*۱
 • ۲۴۰*۱
 • ۳۰۰*۱
 • ۴۰۰*۱
 • ۵۰۰*۱

پارامترهای موثر در قیمت کابل آلومینیومی

ولتاژ اسمی کابل، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات، و شرایط تولید و عرضه آن در تعیین و اعلام قیمت کابل آلومینیومی اثرگذارند و بر همین اساس است که در پی سفارشهای رسیده، قیمت کابل آلومینیومی به شکل تک یا لیست به سمع و نظر مشتریان رسیده و پیشنهاد می گردد. لیست قیمت کابل متشکل از سایزهای قابل عرضه و قیمت پایه هر کدام است. در کنار این، مدارک اطمینان بخش مرغوبیت و استاندارد کابل و شرایط تامین و تحویل آن هم ارائه می شود.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد خرید و مشاوره و قیمت کابل آلومینیومی به لینک های زیر مراجعه فرمایید
لینک اول
لینک دوم
لینک سوم
لینک چهارم

خرید و فروش کابل ابزار دقیق
 فروش کابل ابزاردقیق زره دار
 فروش کابل شبکه با قیمت ویژه
 فروش ویژه کابل خودنگهدار آلومینیم
 قیمت انواع کابل برق فشار قوی
 قیمت کابل آلومینیومی 
قیمت کابل -آلومینیومی فشار متوسط
 قیمت کابل برق ۱۸۵
 قیمت کابل برق ۳فاز 
قیمت کابل برق فشارمتوسط
 قیمت کابل خودنگهدار فشار متوسط
 قیمت کابل فشار متوسط
 قیمت کابل قدرت مفتولی
 لیست قیمت انواع سیم و کابل 
لیست قیمت انواع کابل قدرت
 لیست قیمت کابل- آلومینیومی 
لیست قیمت کابل قدرت افشان

جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرومشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت سیم و کابل در بازار –

بزرگترین شرکت سیم و کابل ایران که انواع سیم و کابل باکیفیت بالایی به بازار عرضه می کنندو ازجمله بهترین برند سیم و کابل ایرانی موجود در لیست کارخانه های سیم و کابل ایران می باشد ،