مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم برق / فروش سیم و کابل – شرکت بازرگانی laksim

فروش سیم و کابل – شرکت بازرگانی laksim

فروش سیم و کابل – فروش سیم و کابل – فروش سیم و کابل – فروش سیم و کابل – فروش سیم و کابل

  • فروش سیم و کابل ساختمانی افشان و نیمه افشان (building wire and cables)
  • فروش کابل های قدرت از سطح ولتاژ ۰٫۶ الی ۱ کیلو ولت ( (power cables ( 0.6 -1 kv )
  • فروش کابل های ابزار دقیق و کنترل (instrument & control cables)
  • فروش کابل های تلفن و کواکسیال (Telecommuniction & coaxial)
  • فروش کابل های فشار متوسط از ولتاژ ۳٫۶ کیلو ولت تا ۳۰ کیلو ولت (MV and HV power cable)
  • فروش کابل های فشار قوی از ولتاژ ۶۶ کیلو ولت به بالا تا ۲۳۰ کیلوولت
  • فروش کابل های آلومینومی خودنگهدار ( فشار ضعیف و فشار متوسط ) (Aerial cables)
  • کابل های فاصله دار آلومنیومی و مسی ( فشار ضعیف و متوسط)
  • فروش کلیه کابل های لاستیک افشان و نیمه افشان (Rubber cable) فشار متوسط و ضعیف
  • فروش کابل های مخابراتی و کابل شبکه و فیبر نوری

فروش سیم و کابل – ساختمانی افشان و نیمه افشان (building wire and cables)

فروش سیم و کابل – ساختمانی افشان و نیمه افشان (building wire and cables) با تنوعی بالا از بهترین مارکهای سیم برق، دارای گواهی از سازمان استاندارد و تضمین اصالت محصول صورت می گیرد. انواع سیم ساختمانی را با بهترین قیمت درمجموعه فروش شرکت بازرگانی LAKSIM تقدیم شما می کنیم.

تهیه سیم ساختمانی استاندارد یک بخش مهم برای تضمین ایمنی ساختمانها و افراد حاضر در آن خواهد بود. از طرفی مشتریان علاقه مند هستند که سیمهای برق را با قیمت مناسب تهیه کنند. برای پاسخگویی مناسب به این سفارشها، تنوع رده کیفی در سیم برق ساختمانی ایجاد نموده ایم. بر این اساس حتما یکی از گزینه ها نزدیک به خواست و سلیقه مشتریان خواهد بود و الزامات استانداردی نیز مورد توجه قرار می گیرند

فروش کابل های قدرت از سطح ولتاژ ۰٫۶ الی ۱ کیلو ولت ( (power cables ( 0.6 -1 kv )

با اطلاع کامل از مشخصات فنی و قیمت کابل نیمه افشان قدرت مورد نظرتان، بهترین انتخاب را درمجموعه فروش شرکت بازرگانی LAKSIM تجربه خواهید نمود. شاید شما مشتری گرامی بخواهید اطلاعات بیشتری راجع به این نوع کابلها کسب نمایید و سپس برای خرید تصمیم بگیرید

برای تولید سیم برق استانداردهای مرجع لازم الاجرا وجود دارد. از طرفی راهبرد اصلی هر تولید کننده سیم و کابل بر افراد با تجربه در صنعت و بازار سیم و کابل آشکار است. محصولات تولیدی نیز بهترین معرف کیفیت ساخت یک مارک یا برند هستند. با توجه به این موارد و دیدگاه های مشتریان خبره و قدیمی، می توانیم با اطمینان بالا بهترین مارکهای کابل های قدرت را به مشتریانمان معرفی نماییم.

فروش کابل های ابزار دقیق و کنترل (instrument & control cables)

کابل های ابزار دقیق و کنترول هم در فضای باز و هم به صورت مدفون در زمین بکار می روند با توجه به نوع تجهیز و شرایط محیطی مورد استفاده، با ساختارهای متفاوت قابل تولید هستند. این کابل ها غالباً از استرند دسته های چندتایی به هم، به دست می آیند که خود این دسته ها نیز از تابیده شدن رشته ها با همدیگر به صورت دو رشته ای (زوج)، سه رشته ای  یا چهار رشته ای و با طول تاب های متفاوت تشکیل می شوند.

تعداد دسته ها، سطح مقطع، کلاس هادی، ساده یا قلع اندود بودن هادی، اسکرین یا شیلد، زره، روکش سرب، جنس عایق و روکش و … همگی از مواردی هستند که با توجه به کاربرد کابل در طراحی درمجموعه فروش شرکت بازرگانی LAKSIM نظر گرفته می شوند تا در نهایت بهترین کارآیی برای مصرف کننده ایجاد شود.

فروش کابل های تلفن و کواکسیال (Telecommuniction & coaxial)

نمونه های پرکاربرد و رایج کابل مسی مخابراتی با کم ترین محدودیت در کمیت سفارش، برای فروش کابل های تلفن و کواکسیال آماده می شوند. اطلاعات فنی و مالی به تناسب هر سفارش درمجموعه فروش شرکت بازرگانی LAKSIM اطلاع رسانی می گردد.
عنوانی که در معرفی این محصول به کار رفته به خوبی دو ویژگی اصلی آن را بیان نموده است. کابل مسی مخابراتی یعنی کابلی که رسانا یا مسیر عبور سیگنالها در آن از جنس مس بوده و این سیگنالها با اهداف ارتباطی و انتقال داده و اطلاعات توسط این کابل جا به جا خواهند شد.

در همین جا باید به این نکته اشاره نمود که مشخصات هادی مسی به کار رفته در کابل های تلفن و کواکسیال از تاثیرگذار ترین نکات در نحوه عملکرد کابل خواهد بود. در کنار این چگونگی ساختار زوجی، طول تاب، جنس عایق و روکش و لایه های محافظ مانند فویل آلومینیومی نیز فراسنجهای موثر در تعیین مرغوبیت کابل های تلفن و کواکسیال مسی می باشند.
تامین و فروش مستقیم و عمده کابل های تلفن و کواکسیال برنامه ای است که با استقبال مشتریان قدیمی و جدید رو به رو درمجموعه فروش شرکت بازرگانی LAKSIM شده است.

فروش کابل های فشار متوسط از ولتاژ ۳٫۶ کیلو ولت تا ۳۰ کیلو ولت (MV and HV power cable)

بر خلاف کابلهای فشار ضعیف که می توان لیستی آماده از قیمت پایه آن را در اختیار متقاضیان و خریداران قرار داد، معمولا پیشنهاد قیمت برای کابل برق فشار متوسط به صورت موردی انجام می شود. این نکته ناشی از تفاوتهایی است که در گستردگی مصرف و نحوه تولید این دو گروه وجود دارد.

شرکتها ساز و کار و فرآیندهای مشابه یا خاص خود را برای پاسخ به استعلام قیمت کابل فشار متوسط دارند. ما درمجموعه فروش شرکت بازرگانی LAKSIM به سمتی حرکت می کنیم که از پیچیدگی پروسه اعلام قیمت بکاهیم در حالی که مراحل ثبت سفارش، آماده سازی کابل و تحویل یا ارسال آن مطابق روند تعریف شده و منظمی انجام شود و تفکیک واضحی برای فروش سیم و کابل عمده صورت بگیرد.

هنگام اعلام یا پیشنهاد قیمت کابل فشار متوسط دو نکته تاثیر گذار وجود خواهد داشت. موضوع اول مشخصات فنی کابل مورد تقاضاست و نکته دوم کمیت سفارش و خرده یا عمده بودن آن است. خواهشمند است قبل از خرید با مشاوران متخصص در صنعت سیم و کابل در شرکت laksim ارتباط برقرار نمایید .

فروش کابل های فشار قوی از ولتاژ ۶۶ کیلو ولت به بالا تا ۲۳۰ کیلوولت

یکی از طرحهای کم نظیری که درمجموعه فروش شرکت بازرگانی LAKSIM در حال اجراست، نگاه تخصصی به موضوع تامین و فروش هر گروه از محصولات این حوزه است به نظر می آید چنین طرحی مزایای متعددی دارد.

عموما بحث تولید و فروش انواع کابل فشار قوی به خودی خود یک موضوع خاص است و از این جهت اجرای برنامه یاد شده در بند قبل برای این محصول بسیار مورد توجه خواهد بود. فرآیند پذیرش سفارش، ارائه پیشنهاد فنی و مالی و تامین و تحویل محصول در فروش کابل فشار قوی با دیگر انواع فروش سیم و کابل متفاوت است؛ اما انرژی و تمرکزی که معطوف این کار شده تا حد قابل قبولی پاسخگوی درخواستها و دغدغه های مشتریان می باشد.

تمامی اطلاعات فنی و تجاری مربوط به محصول به صورت منسجم درمجموعه فروش شرکت بازرگانی LAKSIM گردآوری خواهد شد. این کار سبب می گردد ارائه مشاوره خرید و پیشنهاد محصول با دقت بیشتر و مطلوب تر صورت بگیرد.

فروش کابل های آلومینومی خودنگهدار ( فشار ضعیف و فشار متوسط ) (Aerial cables)

کابل خودنگهدار کابلیست که غالبا از رسانای آلومینیومی بهره می برد. این واژه از آن جهت برای این کابل به کار می رود که در ساختار آن از یک فلز نگهدارنده استفاده شده تا وزن کابل را تحمل نماید. بدیهی است که نرخ روز آلومینیوم مهم ترین فراسنج در تعیین قیمت روز کابل خودنگهدار خواهد بود و نوسانات آن اثر مستقیم بر این موضوع بر جای می گذارد.

البته نکات دیگری هم در پیشنهاد قیمت به مشتریان دخیل هستند که یکی از نقاط تمایز شرکتها و تامین کنندگان دقیقا در همین نکته خواهد بود. کابل خودنگهدار اساسا یک کابل هوایی است و در خطوط هوایی توزیع برق مورد استفاده قرار می گیرد.

کابل های فاصله دار آلومنیومی و مسی ( فشار ضعیف و متوسط)

كابل هاي فاصله دار در ولتاژهای متفاوت فشار ضعیف و متوسط درمجموعه فروش شرکت بازرگانی LAKSIM عرضه می گردد و مصرف این کابلها تا ولتاژهاي فوق توزيع ودر سطح ولتاژ ۶۹ كيلو نيز بكار برده شده اند. ايـن شـبكه بـه ويژه بمنظور كاهش حريم مورد استفاده قرار گرفته است . قيمت كابل هاي فاصله دار كمتر از نصف كابـل هـاي خـود نگهـدار فشار متوسط بـا سـطح مقطـع يكسـان اسـت . ايـن نـوع كابـل هـا كـه نسـل جديـدي از خطـوط هـوايي عـايق شـده اسـت مي توانند جايگزين شبكه هاي كابل خودنگهدار فشار متوسط گرديده و توانايي هاي بيشتري را به ارمغان آورد

فروش کلیه کابل های لاستیک افشان و نیمه افشان (Rubber cable) فشار متوسط و ضعیف

با توجه به کاربرد و تقاضای بالای انواع کابل برق با روکش ترموپلاستیک، فروش این محصولات در صدر برنامه های دپارتمان فروش مجموعه فروش شرکت بازرگانی LAKSIM قرار دارد. برای انتخاب محصول مناسب می توانید از خدمات مشاوره خرید بهره مند شوید. سفارشهای خود را با ما در میان بگذارید

شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی ، صنایع و شرکتهای نفت ، گاز و پتروشیمی، صنایع و شرکتهای خودرو سازی ، صنایع فلزی و فولاد ، سدها و نیروگاهها ، انرژیهای نو ، نیروگاه بادی ، صنایع دفاع و نظامی ، شرکتهای سازنده پمپهای آب و فاضلاب ، شرکتهای سازنده دستگاه جوش و برش و اکثر شرکتها و پروژه های بزرگ و مهم کشوراز مشتریان و مصرف کنندگان این محصولات می باشند .

در حال حاضرمجموعه فروش شرکت بازرگانی LAKSIM آمادگی عرضه هرگونه کابل با روکش لاستیک همچنین کابلهای ویژه وتخصصی با روکش سیلیکون ، كلروپرن و … طبق سفارش با توجه به ارتباطات فنی واقتصادی گسترده با تولیدکنندگان معتبر توان تهیه آنرا دارا میباشد.

فروش کابل های مخابراتی و کابل شبکه و فیبر نوری

کابل های مخابراتی در انواع مسی، فیبر نوری و کابل های شبکه توانسته است در سال های اخیر به عنوان اصلی ترین گزینه در پروژه ها مورد استفاده قرار گیرد. این کابل ها با تاییدیه شرکت ملی مخابرات ایران تولید شده و به صورت موجود توسط مجموعه فروش شرکت بازرگانی LAKSIM به پروژه های سراسر کشور ارائه می شود.

فروش سیم و کابل - شرکت بازرگانی laksim

امکان خرید آسان و غیر حضوری را برای شرکت ها فراهم کرده است که با ارائه پیش فاکتور رسمی از تامین کنندگان به پروژه های دولتی و خصوصی صورت می گیرد.

ثبت سفارش کابل های مخابراتی و کابل شبکه و فیبر نوری درمجموعه فروش شرکت بازرگانی LAKSIM با هر متراژی میسر بوده و مشتریان می توانند از تهران و سراسر کشور کابل های مخابراتی و کابل شبکه و فیبر نوری را خریداری نمایند.
شرکت بازرگانی LAKSIM به عنوان پیشگام در زمینه فروش انواع کابل های مخابراتی مسی و نوری آماده همکاری با پروژه ها و مشتریان می باشد.

مطالب مفید فروش سیم و کابل – شرکت بازرگانی laksim

فروش- سیم و کابل 
فروش- سیم و کابل ساختمانی
 فروش -سیم و کابل ساختمانی افشان و نیمه افشان
 فروش شرکت بازرگانی LAKSIM
 فروش عمده کابل برق فشار متوسط
 فروش کابل ابزاردقیق زره دار
 فروش کابل مخابراتی و کواکسیال
 فروش کابل های آلومینومی خودنگهدار
 فروش کابل های ابزار دقیق و کنترل
 فروش کابل های تلفن و کواکسیال
 فروش کابل های فشار قوی 
فروش کابل های فشار متوسط از ولتاژ ۳٫۶ کیلو ولت تا ۳۰ کیلو ولت
 فروش کابل های قدرت از سطح ولتاژ ۰٫۶ الی ۱ کیلو ولت
 فروش کلیه کابل های لاستیک افشان و نیمه افشان
 قیمت کابل خودنگهدار فشار متوسط 
کابل های فاصله دار آلومنیومی و مسی
 لیست قیمت انواع کابل قدرت

جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرومشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت سیم و کابل در بازار –

بزرگترین شرکت سیم و کابل ایران که انواع سیم و کابل باکیفیت بالایی به بازار عرضه می کنندو ازجمله بهترین برند سیم و کابل ایرانی موجود در لیست کارخانه های سیم و کابل ایران می باشد ،