مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم برق / فروش انواع سیم برق – فروش سیم برق ساختمان – فروش سیم و کابل ارزان – فروش کابل نسوز سیلیکونی – فروش ویژه سیم و کابل با قیمت درب کارخانه

فروش انواع سیم برق – فروش سیم برق ساختمان – فروش سیم و کابل ارزان – فروش کابل نسوز سیلیکونی – فروش ویژه سیم و کابل با قیمت درب کارخانه

فروش انواع سیم برق می بایست با دقت بسیار صورت گیرد . زیرا نکات مورد توجه کاربران انواع سیم برق، نتایج قابل توجهی را برای تیم فروش این شرکت بازرگانی به ارمغان آورده است.
موضوع مهم تر، ارتقای خدمات ارائه شده بر مبنای بازخوردهایی است که از این مطالعات به دست می آید.

یکی از گسترده ترین مراکز پخش و فروش انواع سیم برق از شما دعوت به عمل می آورد به پیشنهادهای فروش ارائه شده توجه بفرمایید.

دسترس پذیری تامین کننده و عرضه کننده سیم برق، مرغوبیت محصولات معرفی شده و پیشنهاد قیمت مناسب از اصلی ترین نکاتی است که در فروش انواع سیم برق ، بیشترین توجه را به خود جلب نموده اند.

راهبرد ما ساده سازی فرآیند خرید انواع سیم برق، تامین و تحویل در زمان کوتاه و معرفی بهترین و مناسب ترین محصول است. چنانچه این فاکتورها مورد توجه شما قرار گرفته است؛در فروش انواع سیم برق فاصله ما و شما تنها به اندازه یک مذاکره ساده خواهد بود.

این شرکت بازرگانی جهت فروش انواع سیم برق ، تمامی آنچه یک مشتری برای انتخاب، سفارش، خرید و تحویل محصول مورد نظرش نیاز دارد، تامین می کند. به بیان دیگر با ارائه اطلاعات تخصصی، قیمت، درجه بندی کیفیت ساخت و فروش انواع سیم برق و چگونگی بسته بندی، حمل و تحویل محصولات کار مشتری برای انتخاب بسیار آسان می شود.

سیم و کابل ابهر
 سیم و کابل باکیفیت
 سیم و کابل مخابراتی
 فروش انواع سیم برق
فروش سیم برق ساختمان
 فروش سیم و کابل ارزان
 فروش سیم وکابل
 فروش کابل نسوز سیلیکونی
 فروش ویژه سیم و کابل با قیمت درب کارخانه

مرکز فروش انواع سیم برق برق چه اهدافی را با چه امکاناتی دنبال می کند و مزایای تهیه محصول از این مرکز برای خریداران چیست؟

اگر بخواهیم به فعالیت های مجموعه این شرکت بازرگانی ،  نگاهی بیاندازیم متوجه خواهیم شد پخش یا توزیع سیم و کابل برق در فروش انواع سیم برق بخش مهمی را به خود اختصاص داده است.
پس بیراه نیست که از عنوان مرکز پخش به منظور معرفی استفاده نماییم. درست است که هدف یک مرکز پخش سیم و کابل واضح و آشکار است؛ اما اهداف تکمیلی نیز در فروش انواع سیم برق به همان اندازه مهم تلقی می گردند.

لیست قیمت سیم برق مفتولی از فاکتورهای مهم در فروش انواع سیم برق

روند کاری ما در این شرکت بازرگانی بر این اصل استوار است که در حد توان فنی و تجاری، اطلاعات مورد نیاز و موثر بر فروش انواع سیم برق در اختیار مشتریان قرار بگیرد و آنها با آگاهی کامل در این مورد تصمیم بگیرند.

از این روست که در کنار تهیه لیست های قیمت متنوع برای فروش انواع سیم برق ، همکاران واحد فروش ملزم به ارائه اطلاعات جانبی ، مدارک فنی برحسب درخواست مشتری شده اند و در بازه های زمانی معینی این اطلاعات مورد بازبینی و اصلاح قیمت قرار گرفته و به روز رسانی می شود.


سایز سیم برق چه رابطه ی مستقیم با ظرفیت جریانی آن دارد ؟

توجه به روشهای رایج سایز بندی و اطلاعات مربوط به هر کدام می تواند در انتخاب درست سیم و خرید بهتر تاثیر مثبت بگذارد.

در فرمول مقاومت اهمی R=ρ*l/A رابطه میان سطح مقطع (A) و مقاومت (R) برعکس است؛ یعنی هر چه قدر سطح مقطع یک رسانای الکتریسیته بیشتر باشد، مقاومت اهمی آن در واحد طول کمتر بوده و توانایی عبور جریان بالاتری را داراست. 

یکا یا واحد اندازه گیری سطح مقطع سیم میلی متر مربع است که رنج آن را در جدول زیر مشاهده می نمایید.

فروش انواع سیم برق

توجه : چنانچه در محاسبات برای انتخاب سایز سیم برق به اعدادی غیر از جدول بالا رسیدیم؛ نزدیکترین سایز استاندارد و ترجیحا رنج بیشتر را بر می گزینیم. برای مثال اگر در محاسبه سطح مقطع ۵ میلیمتر مربع به دست آمد، نمره ۶ را انتخاب می کنیم.

سیم و کابل ابهر
 سیم و کابل باکیفیت
 سیم و کابل مخابراتی
 فروش انواع سیم برق
فروش سیم برق ساختمان
 فروش سیم و کابل ارزان
 فروش سیم وکابل
 فروش کابل نسوز سیلیکونی
 فروش ویژه سیم و کابل با قیمت درب کارخانه

سایز بندی سیمهای برق برمبنای استاندارد AWG به چه صورت است؟ 

برای برخی محصولات مانند سیم های سیلیکونی یا کابلهای ابزار دقیق AWG به کار می رود.
در این استاندارد كه در سال ۱۸۵۷ طراحی شد، به ازای هر مرحله از کشش معادل ۱۰٫۹۴۷ % کاهش در قطر، ۲۰٫۷۵ % کاهش در سطح مقطع و ۲۶٫۰۹۸ % افزایش در طول سیم تعریف شده است.

به طور مثال : سیم با قطر ۸٫۲۵۲ میلیمتر كه به عنوان مبدأ تغذیه دستگاههای کشش سیم در صنایع سیم و کابل ايران رایج است دارای AWG برابر صفر است و در صورتی كه به اندازه يک AWG كشیده بشود، دارای قطر نازکتری معادل ۷٫۳۴ میلی متر خواهد شد. در واقع با افزايش AWG سیم نازکتر خواهد شد.

 مقایسه ای میان استاندارد IEC و AWG

در جدول زیر مقایسه ای میان استاندارد IEC و AWG صورت گرفته که ضمن بیان بهتر شیوه سایز بندی، می توان برای معادل سازی نیز به آن رجوع نمود. برای نمونه همان طور که در جدول می بینیم ۱۶ AWG برابر با ۱٫۳۱ میلیمتر مربع است که نزدیک ترین رنج استاندارد به آن سیم نمره ۱٫۵ خواهد بود.

 مقایسه ای میان استاندارد IEC و AWG

چرا برای سیم های برق محدوده دمای کاری تعیین می گردد؟
معیار و ملاک برای این کار چه چیزی خواهد بود؟
سیم مقاوم در برابر حرارت چگونه دارای این ویژگی شده است؟

مهم ترین ملاک برای تعیین دمای کاری سیم برق، جنس عایق به کار رفته در آن است.
نوع و ترکیبات عایق یکی از مشخصات اصلی سیمهای برق به شمار می رود.
عایق یا روکشی که در ساخت سیمهای برق به کار می رود

علاوه بر جداسازی الکتریکی بخش رسانای سیم از محیط، در تعیین بازه دمای کار سیم برق هم نقش اساسی دارد.
به بیان دیگر می توان با استفاده از مواد عایقی مختلف به استحکام حرارتی یا برودتی مورد نظر دست یافت

. با این صحبت می توان نتیجه گرفت زمانی که از سیم برق مقاوم در برابر حرارت صحبت می شود؛ غالبا این ویژگی ناشی از جنس عایق و روکش سیم برق خواهد بود.

در تصویر زیر ویژگی های پایه حرارتی و الکتریکی مواد عایقی به کار رفته در تولید و فروش انواع سیم برق را مشاهده می فرمایید. البته با تغییراتی که در ساختار این مواد ایجاد می شود و نیز نحوه عایق بندی می توان بازه دمایی تعریف شده را تغییر داد.

 چرا برای سیم های برق محدوده دمای کاری تعیین می گردد؟

انتخاب سیم برق نسوز با شناخت و آگاهی کافی ضمن تجربه یک خرید مطلوب تا حد قابل توجهی تضمین کننده صحت عملکرد سیستم و پروژه هایی است که این سیم در آنها به کار گرفته می شود.

سیم سیلیکونی یکی از مواردی است که برای یک چنین کاربری هایی پیشنهاد می شود. معمولا در فروش انواع سیم برق سیلیکونی به انواع و مشخصات حرارتی آن اشاره می گردد و عبارت نسوز بودن با پارامترهای دقیق برای مشتریان شرح داده می شود.

سیم و کابل ابهر
 سیم و کابل باکیفیت
 سیم و کابل مخابراتی
 فروش انواع سیم برق
فروش سیم برق ساختمان
 فروش سیم و کابل ارزان
 فروش سیم وکابل
 فروش کابل نسوز سیلیکونی
 فروش ویژه سیم و کابل با قیمت درب کارخانه

  • مشاوره تخصصی خرید و فروش انواع سیم برق : ارائه مشاوره های تخصصی فنی و اقتصادی برای خرید و فروش انواع سیم برق مورد نیاز پروژه های گوناگون
  • تامین به موقع عرضه و فروش انواع سیم برق  : عرضه انواع سیم و کابل های برق، مخابراتی، کنترل، ابزار دقیق، ترکیبی و سفارشی
  • همکاری درکنترول پروزه و فروش انواع سیم برق و صادرات : هم افزایی توانمندی های شرکای تجاری و تجارب و امکانات این شرکت بازرگانی برای موفقیتهای بیشتر در فروش انواع سیم برق و صادرات

جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرومشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید سیم و کابل -ثبت سفارش خرید سیم وکابل به قیمت عمده

خرید سیم و کابل -ثبت سفارش خرید سیم وکابل به قیمت عمده

شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM همواره بهترین قیمت خرید سیم و کابل بازار را برای مشتریان خود در نظر می گیرد. در صورت نیاز، کارشناسان فنی ما در انتخاب سایز مناسب به شما مشاوره رایگان خواهند داد.