مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم برق / راهنمای خرید سیم وکابل برق – بهترین برند سیم و کابل

راهنمای خرید سیم وکابل برق – بهترین برند سیم و کابل

بهترین سیم و کابل برق چیست؟ عنوانی که مشتریان خرید سیم وکابل برق همواره به دنبال آن بوده و نه تنها در مورد سیم و کابل برق بلکه در مورد تمامی هر آنچه در اطراف ما هست پرسیده می‌شود و به دنبال آن پرسشهایی مانند: ویژگی های سیم برق با کیفیت، بهترین برند سیم و کابل و سوالات متداول دیگری که پیش می‌آید.

با درک این موضوع که سیم وکابل برق مهمترین قسمت انتقال برق چه در ساختمان ها، چه در محیط های صنعتی و تجاری و خیلی مکانها و موارد دیگر است و مورد استقاده قرار می‌گیرد باید در انتخاب آن بسیار دقت کرد و به این موضوع توجه داشت.

اما ما در این مقاله با توجه به نیازبه درک و شناخت مناسب از انواع خرید سیم وکابل برق مطالبی را قرار داده ایم که شما در هر زمانی بتوانید به عنوان یک راهنمای خرید سیم و کابل برق به آن رجوع کرده و با پارامترها و ویژگی هایی که باعث ایجاد تمایز در بین انواع سیم و کابل می‌شود آشنا شده و با دید باز و با اطلاعاتی کاربردی و مفید به استقبال خرید سیم و کابل برق بروید

آشنایی با بهترین خرید سیم وکابل برق

قبل ازهر توضیحی باید به این موضوع واقف باشیم که سیم و کابل به صورت کلی با یکدیگر متفاوت هستند اگر بخواهیم به صورت خلاصه به این تفاوت ها بپردازیم باید گفت که، کابل ها دارای چند رشته هادی الکتریکی بوده و برای انتقال برق با ولتاژ ها و جریان های بالاتر هستند و اغلب کاربردی صنعتی دارند.

 اما سیم ها به این شکل نبوده و تک رشته هستند، اغلب برای مصارف خانگی و سبکی که نیاز به ولتاژ و جریان های بالایی ندارند.  

بهترین سیم و کابل برق را انتخاب و خریداری کنید

 1. کلاس هادی: یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت سیم و کابل برق بوده هادی های سیم و کابل  معمولا از جنس آلیاژ هایی مانند آهن آلومینیوم و یا مس است که در کلاس ها و سبک های مفتولی نیمه افشان و افشان تولید می‌شود.
 2. دامنه حرارتی در شرایط خم شو: این عنوان مربوط به کمترین وبیشترین دامنه حرارتی است که محصول در آن میتواند قرار گیرد پس عامل مهمی بوده و باید به دامنه حرارتی توجه کرد و از محصول با دامنه حرارتی مناسب استفاده کرد. در زمان هایی که محصول در مکان های متغیر وغیر ثابت مثل کانوایر ها مورد استفاده قرار میگیرد توجه ویژه ای به این موضوع می‌شود
 1. دامنه حرارتی در شرایط ثابت: در مکانهایی که ثابت هستند مانند ساختمان ها، لوله خرطومی ها، دستگاه های برقی و .. در زمان نصب وبعد از نصب ثابت باشد، این موضوع یکی دیگر از عواملی است که باید بسیار به آن دقت کرد.
 2. جریان مجاز و بیشترین جریان مجاز: جریان مجاز جریانی است که سیم میتواند عبور دهد و حداکثر جریان جریانی است که در صورت عبور از سیم را باعث ایجاد مشکل وآسیب دیدن سیم میشود پس در هنگام خرید سیم و کابل برق به جریان مجاز عبوری سیم و جریان مدار بسیار باید دقت کرد.

فروش انواع سیم و کابل برق

سیم و کابل برق از هر نظر دارای تفاوت های بسیاری بوده و به دلیل کاربرد های متفاوت در صنایع و مکان های مختف به شکل ها گونه ها و با جنس های مختلفی تولید شده است شما میتوانید برای اطلاع بیشتر و دقیق تر از انواع سیم و کابل برق حتما مطالعه‌ی محتوای انواع سیم و کابل را از دست ندهید.

ویژگی هایی خرید سیم وکابل برق خوب باید چه باشد؟

 • قیمت خرید سیم وکابل برق مناسب و مقرون به صرفه
 • شرایط و امکان نصب و اتصال سیم وکابل برق راحت و آسان
 • ساختار و طراحی مناسب سیم وکابل برق
 • وزن مناسب در هنگام خرید سیم وکابل برق
 • داشتن هادی و عایق با کیفیت
 • تولید برند معتبر و مطمئن
 • سطح مقطع و ضخامت مناسب

آشنایی با بهترین برند سیم و کابل

یکی از مهمترین نکاتی که باید بسیار به آن توجه کرد خرید سیم و کابل از برندی معتبر و مطمئن است و برند ها و شرکت هایی که در ایران فعالیت کرده و طی سالیان توانسته اند محصولات خوبی در این زمینه راهی بازار کنند، عبارتند از برند های: افق البرز، کابل ابهر، خراسان افشارنژاد، مسین، سیمیا، رویان، مغان، همدان و یزد که برای مشاهده انواع سیم کابل در تمامی این برندها شما می‌توانید به سایت شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM مراجعه کنیدو جهت خرید سیم وکابل برق اقدام نمایید.

راهنمای خرید سیم وکابل برق - بهترین برند سیم و کابل

عوامل انتخاب کابل وسیم برق با کیفیت

اما همانطور که گفتیم علاوه بر قیمت سیم و کابل برق عوامل دیگری هم هستند که باید مورد توجه قرار بگیرند که به آنها خواهیم پرداخت.

 • قیمت سیم و کابل : عوامل بسیاری از جمله برند سیم و کابل، نوع عایق، متراژ مورد استفاده، سطح مقطع و همچنین نوع آلیاژ مورد استفاده در کابل که به ترتیب قیمت، مسی و آلومینیومی و آهن در خرید سیم وکابل برق موثر هستند.
 • ساختار و نوع طراحی سیم و کابل : در سیم و کابل تعداد و نوع لایه ها بسیار مهم است همچنین میزان جریان عبوری به دلیل اینکه لایه ها نحوه انتقال حرارت از هادی سیم به بیرون را تعیین می‌کنند.
 • شرایط نصب سیم و کابل : کابل برق بسته به نوع کاربرد و محل نصب مور د استفاده است نصب در ارتفاع(هوایی)، زمین، زیر زمین و محیط های مختلفی که کابل ها نصب می‌شوند و همچنین شرایط دمایی در نصب بسیار مهم است و باید میزان دمای محل نصب را مورد توجه قرار داد.
 • ضخامت و طول سیم برق: سطح مقطع بیشتر یعنی انتقال جریان بیشتر و این به این معنی است که سیم و کابل مقاومت الکتریکی کمتری دارد و همین موضوع باعث انتقال جریان بهتر میشود و از طرفی هرچه طول و ضخامت کابل بیشتر باشد، هزینه انتخاب بهترین سیم و کابل برق نیز افزایش پیدا میکند.
 • نوع هادی کابل: سیم و کابل می‌تواند هادی های مختلفی داشته باشد که در ذهن عوام بهترین و مناسب ترین نوع هادی مسی است اما باید در نظر داشت در فواصل طولانی می‌توان با انتخاب سطح مقطع مناسب برای کابل از کابل های آلومینیوم استفاده کرد که می‌تواند بهترین انتخاب بوده و در مخارج نیز صرفه جویی کند.
 • جنس عایق: کابل ها در هرمکانی و شرایط جوی و فیزیکی ممکن است مورد استفاده قرار گیرند پس باید دارای عایقی محکم و سازگار با محل مورد استفاده باشند عایقی که بتواند هادی کابل را در برابر سرما، حرارت، آب و رطوبت، فشار و موارد دیگر حفظ نماید.

راهنمای خرید سیم و کابل برق

راهنمای خرید سیم وکابل برق - بهترین برند سیم و کابل

با مطالعه تمام نکاتی که عنوان شده شما میتوانید کاملا با اطلاع و با چشمانی باز خریدتان را انجام دهید همچنین با ورود به شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM و استفاده از واحد فروش به راحتی میتوانید سیم و کابل خود را یافته و انتخاب کنید و ضمن اینکه تیم پشتیبانی این شرکت همواره راهنمای مسیر خرید شما خواهند بود.

سوالات متداول بهترین خرید سیم وکابل برق

 • ویژگی های سیم و کابل برق خوب چیست؟

سیم و کابل خوب باید دارای هادی و عایق با کیفیت، وزن مناسب، قیمت مقرون به صرفه وخرید سیم وکابل برق و نصب آسان باشد.

 • بهترین برند خرید سیم وکابل برق چه برند هایی است؟

برند های بسیاری هستند که در این زمینه خرید سیم وکابل برق فعالیت دارند اما می‌توان گفت: خراسان افشار نژاد، ابهر، افق البرز، مسین و سیمیا از بهترین برند های تولید سیم و کابل در کشور هستند.

 • در هنگام خرید سیم وکابل برق باید به چه نکاتی توجه داشت؟

در هنگام خرید سیم و کابل برق باید به جنس هادی و عایق، سطح مقطع، میزان جریان عبوری که از مهمترین عوامل هستند دقت کرد

تامین بهترین های سیم و کابل برق در اسرع وقت

امروزه شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM بهترین منبع برای تهیه انواع سیم و کابل برق با کیفیت و با بهترین قیمت هستند پس حتما در هنگام خرید س به موارد زیر که گاها خدمات شرکن می باشد توجه فرمایید :

 • امکان خرید سیم وکابل برق به صورت آنلاین با ارسال مشخصه فنی کابل و محصول
 • امکان خرید سیم وکابل برق با اعتبار وفاداری بواسطه کسب امتیاز از هر خرید 
 • استفاده از خدمات تحویل و ضمانت مرجوعی کالا و بازگشت وجه به مدت هفت روز
 • عدم پرداخت هزینه حمل درون‌شهری جهت خرید سیم وکابل برق
 • امکان دریافت پیش فاکتور قبل از خرید سیم وکابل برق
 • امکان خرید سیم وکابل برق عمده با قیمت و شرایط ویژه
 • امکان خرید همکاری، شرکتی و سازمانی با شرایط ویژه
مطالب مفید راهنمای خرید سیم وکابل برق – بهترین برند سیم و کابل

لیست قیمت کابل زره دار با آخرین تغییرات
قیمت فروش کابل برق زره دار
کابل ابزار دقیق شیلددار مرکز خرید
کابل برق ۳۰۰ قیمت پخش عمده
فروشگاه اینترنتی سیم و کابل
قیمت کابل برق سه فاز
فروش سیم و کابل برق ارزان از کارخانه
قیمت سیم برق کشی ساختمان
تولید کننده کابل سیلیکونی
قیمت کابل سیلیکونی نسوز
قیمت کابل فشار متوسط آلومینیومی
قیمت کابل کنترل شیلددار
قیمت کابل برق هوای
سیم آلومینیوم acsr

جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرومشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کابل مخابراتی با قیمت مناسب -لیست قیمت کابل مخابراتی | فروش عمده کابل مخابراتی

خرید کابل مخابراتی با قیمت مناسب -لیست قیمت کابل مخابراتی | فروش عمده کابل مخابراتی

خرید کابل مخابراتی با قیمت مناسب و سطح کیفی مثال زدنی و رعایت استانداردهای تعریف شده از طریق شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM امکان پذیر است.