مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم برق / بهترین مارکهای سیم و کابل برق – بزرگترین شرکت بازرگانی خرید و فروش سیم و کابل

بهترین مارکهای سیم و کابل برق – بزرگترین شرکت بازرگانی خرید و فروش سیم و کابل

علاقه مندی برای خرید بهترین مارکهای سیم و کابل برق ومحصول مرغوب از دلایل اصلی جست و جو برای آشنایی با بهترین مارکهای سیم و کابل برق در بازار است.

مارک، برند یا عنوان تجاری تاثیرات گوناگونی بر اذهان مشتریان و مصرف کنندگان دارد. اصولا به تعبیر برخی کارشناسان برداشت و احساسی که یک فرد پس از شنیدن نام یک شرکت دارد، برند نامیده می شود.

بر پایه قدرت اثر گذاری مارک و برند مشاهده می شود که مصرف کنندگان کمتر به گزینه های دیگر می اندیشند

قیمت و مرغوبیت دیگر شرکتها را با برند مورد نظرشان مقایسه می کنند و از آن سو محصول ساخت یک برند معروف را بدون تحلیل و به اصطلاح ندیده تایید می نمایند.

برندهای ایرانی کابل قدرت در بازار 
برندهای ایرانی کابل قدرت مفتولی
 برندهای کابل برق موجود در بازار
 بهترین مارکهای سیم و کابل برق
 خرید اینترنتی انواع سیم و کابل
 خرید کابل برق فشار متوسط
 خریدار کابل برق فشار متوسط 
فروش انواع کابل و کابل قدرت
 فروش سیم وکابل
 فروش عمده کابل برق فشار متوسط
 فروش عمده کابل کنترول
 فروش کابل ابزاردقیق زره دار 
فروش کابل شبکه با قیمت ویژه
 فروش ویژه سیم و کابل با قیمت درب کارخانه
 فروش ویژه کابل خودنگهدار آلومینیم

در صنعت و بازار سیم و کابل هم تاثیرات بهترین مارکهای سیم و کابل برق به وضوح دیده می شود. می توان با معیارهای مختلف بهترین مارک را برگزید

. اما اگر ملاک ما در انتخاب سیم و کابل برق تنها مارک و نام تجاری آن باشد؛ بهتر است به نکات زیر توجه شود:

الف- برخی از شرکتها هستند که گروهی از محصولات سیم و کابل را با درجه کیفی مطلوب تولید می کنند؛ اما برای گروه دیگر این گونه نیست. برای مثال کابل مخابراتی یک برند از مرغوبیت بالایی برخوردار است در حالی کابل برق تولیدی آن انتظارات را برآورده نمی کند.

ب- در گذر زمان تغییراتی در کیفیت ساخت سیم و کابل برق بعضی از شرکتها دیده می شود؛ از این رو بهتر است با مشاوره وضعیت روز تولیدات مورد استناد قرار بگیرد.

ج- یافتن رابطه منطقی میان قدرت برند یک تولید کننده سیم و کابل و قیمت محصولات آن کمی پیچیده است. برای رسیدن به این نقطه که آیا پرداخت هزینه بیشتر برای خرید کابل برق با مارک خاص و مورد نظر قابل توجیه است یا نه می توان از کارشناسان و افراد با تجربه نظرخواهی نمود.

فروش انواع بهترین مارکهای سیم و کابل برق به صورت مستقیم از انبار تولید یا توزیع، مورد استقبال همکاران و مشتریان قرار گرفته است. رنگ بندی متنوع همراه ساختار مختلف کابل و تحویل در زمان کوتاه از ویژگیهای فروش در این مجموعه به شمار می رود.

تاثیر برند در انتخاب بهترین مارکهای سیم و کابل برق

مشابه بسیاری از محصولات صنعتی، برندها در بازار کابل برق هم نقش مهمی دارند و تاثیرات متعددی بر آمار فروش و اذهان خریداران بر جای می گذارند. قصد داریم در مطلب پیش رو کمی در مورد نقش برندها در انتخاب کابل برق صحبت کنیم

برند یا نام تجاری یک کابل برق چه تاثیری در انتخاب آن دارد و اساسا می تواند معیار مناسبی برای گزینش بهتر این محصول باشد یا نه؟

به طور کلی اگر برند را یک معیار برای انتخاب بهترین مارکهای سیم و کابل برق فرض نماییم با مزایا و معایبی رو به رو خواهیم بود. مزیت این روش انتخاب از آنجا ناشی می شود که برند حاصل سالها برنامه ریزی، سرمایه گذاری، تلاش و استقامت در صنعت و بازار سیم و کابل است.

همین موضوع باعث می شود که شرکتهای صاحب برند نسبت به حفظ جایگاه خود و اعتماد و اعتباری که در نتیجه برندسازیشان به دست آمده حساس باشند. به بیان دیگر کمتر شرکت یا مجموعه برندی است که با ارائه مثلا کابل برق نامرغوب به جایگاه خود در ذهن و حافظه مشتریان لطمه وارد سازد. پس می توان تا حدی روی این معیار در انتخاب کابل برق مناسب حساب باز کرد.

تاثیر برند در انتخاب  بهترین مارکهای سیم و کابل برق
بهترین مارکهای سیم و کابل برق

البته معیابی هم در این میان وجود دارد. مثلا تجربه نشان می دهد که یک نوع کابل برق با کیفیت ساخت و مرغوبیت تقریبا مشابه از دو تولید کننده، دارای قیمتهای متفاوتی هستند. هنگامی که علت را جویا می شویم متوجه خواهیم شد که یک شرکت تنها به اتکای برند قوی تری که دارد، قیمت بالاتری نسبت به شرکت دوم برای محصول خود اختیار نموده است.
به نظر می رسد کار کمی پیچیده شد؛ اما همیشه این طور نیست. می توان از فراسنج ها و معیارهای دیگری را هم در کنار برند استفاده کرد تا بیشتر از مزیتها برخوردار شد و از معایب به دور ماند. یک پیشنهاد در این زمینه استفاده از تجربه افراد خبره است.

تامین، تحویل و ارسال انواع بهترین مارکهای سیم و کابل برق

با یک تماس تلفنی از قیمت بهترین مارکهای سیم و کابل برق روکش دار مورد نظرتان اطلاع پیدا می کنید و به همین آسانی قادر به ثبت سفارش خود هستید. این شرکت بازرگانی روزانه سفارشهای مشتریان را از انبار اصلی توزیع سیم و کابل برق تامین کنندگان تحویل مشتریان داده و یا به محل مورد نظر آنها ارسال می کند.

بسته بندی این سیم ها و کابل ها با توجه به سایز یا درخواست مشتری به دو شکل زیر می باشد :

  • حلقه یا کلاف ۱۰۰ متری
  • قرقره با متراژ متنوع
جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرومشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین سیم برق ساختمان

بهترین سیم برق ساختمان -فروش سیم و کابل برق ارزان از کارخانه

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM در ارتباط باشيد